خانه

Modular Lab Limited

نمایه شرکت

آزمایشگاه Modular Lab Limited مفهوم «مشارکت در پاکسازی محیط زیست، ایجاد مزایا برای شرکت ها و ایجاد آینده ای روشن برای کارکنان» را اجرا می کند و فضای سازمانی هماهنگ را ایجاد می کند.

آزمایشگاه مدولار محدود استراتژی ملی را دنبال می کند، اصرار دارد که "تبدیل هوشمند ساخت" و ارتقاء "بالا پایان" اصرار داشته باشد. این تلاش جدی برای تغییر روش فروش محصولات و خدمات صنایع مشابه چینی است و متعهد به ساختن نام تجاری پیشرو در آزمایشگاه هوشمند دیجیتال چینی چینی و تبدیل شدن به تولید کننده تجهیزات آزمایشگاهی جهانی می باشد.

با توجه به دستورالعمل استراتژیک حرفه ای، استاندارد و بازاریابی، ماژولار معاملات با آزمایشگاه های مختلف طراحی GMP، دکوراسیون آزمایشگاهی، دکوراسیون کارگاه تمیز، مبلمان تخصصی و تجهیزات، لوازم پزشکی، مهندسی سیستم HAVC، مهندسی سیستم های آبی، سیستم تامین گاز متمرکز مهندسی، مهندسی سیستم آب خالص، مهندسی سیستم کنترل مانیتورینگ، پروژه سیستم تصفیه فاضلاب و گاز و سیستم کنترل هوشمند دیجیتال و از همه مهمتر خدمات واقعی یک مرحله ای برای ساخت آزمایشگاه ایمن هوشمند فراهم می کند.

Modular Lab Limited براساس طراحی نوآورانه و تکنولوژی نصب و راه اندازی آن، طرح های اتاق مناسب را برای تحقیقات علمی، تجهیزات پیشرفته و دستگاه های پشتیبانی کامل را فراهم می کند و توابع باز و به اشتراک گذاری را می بیند که می تواند شرایط محیط آزمایشگاهی و شرایط مختلف را برآورده کند.

این قدرت نوآورانه بی نهایت را به ساختار آزمایشگاهی هوشمند چینی تزریق کرده و اصالت پیشرفته را به میزان بهره وری قوی تبدیل می کند تا بتواند توانایی نوآوری در تکنولوژی نوین ملی و رقابت بین المللی را ارتقا دهد.

در همین حال، آزمایشگاه های سبز ایمن دیجیتال که توسط Modular ساخته شده اند، به طور موثر درمان و کاهش ضایعات و گاز سمی، گرد و غبار و سایر آلودگی ها، تبدیل به نوعی از انگیزه تکنولوژی علمی بی پایان هستند و نقش مهمی در حفاظت از محیط زیست جهانی ایفا می کنند.

تا همین اواخر، Modular با موفقیت چندین پروژه آزمایشگاهی عالی برای ادارات ملی آزمایش، واحدهای پژوهشی علمی، بیمارستان ها، مرکز کنترل بیماری، دانشکده های مدرسه، مدارس متوسطه فنی، شرکت های دولتی، شرکت های بزرگ جهانی 500 و غیره موفق بوده است.

این روابط همکاری های طولانی مدت را با بیش از صد شرکت، کالج و مدارس ایجاد کرده است. این تبلیغات خوب در صنعت و نفوذ نام تجاری قوی است.

Modular اصرار دارد تا برنده بازار با کیفیت، ریشه در چین و راهپیمایی به جهان شود. شرکت ارتباطات تجاری بین هیئت نمایندگی چین و پاکستان اتاق بازرگانی بین المللی گوانگدونگ در زمینه همکاری و مشارکت در ترویج توسعه جهانی صنعت صنعتی و تجاری.

 

آزمایشگاه Modular Lab Limited با جهان هماهنگ است و از همه مهمتر مارک تجاری قابل اعتماد، آزمایشگاهی دیجیتال، هوشمند و ایمن را تولید می کند.

شرکت ما
  • تاریخ
  • سرویس
  • تیم ما

Modular Lab Limited، هدایت شده توسط استراتژی مبتنی بر نوآوری، حوزه های گوناگون زندگی در حال تحول در ساخت کشور چین در چین است.

آزمایشگاه به عنوان بخش مهمی از سیستم نوآوری فن آوری ملی، برای تقویت ذخایر علم و فناوری و توانایی نوآوری اصلی و تبدیل سازمانی به موضوع نوآوری تکنولوژیک مفید است. تا کنون، تعداد زیادی از آزمایشگاه های کلیدی ملی به طور پیوسته در سراسر کشور راه اندازی شده است.

در سال 2009، Modular تاسیس شرکت جامع و حرفه ای ارائه خدمات تک مرحله ای ساخت و ساز جامع آزمایشگاه. از آن به بعد، در رویکردهای پیشرفته، تعاونی، صادقانه و نوآورانه پیشرفت کرده است، پیشرفت چشمگیری داشته است، مدارک حرفه ای را در بسیاری از زمینه ها به دست آورده، و به طور پیوسته شاخه های بسیاری را تشکیل می دهد.

در سال 2009 دارای سیستم مدیریت محیط زیست ISO14001، مشتریان بیشتر و بیشتر به ما اطمینان میدهند که ما محافظ محیط هستیم.

در سال 2010 دارای ISO9001 سیستم مدیریت کیفیت، محصولات ما شهرت خوب را با کیفیت خوب به دست آوردند.

در سال 2011 سطح صدور گواهینامه طراحی و دکوراسیون سه، همکاری با بیمارستان طب سنتی چینی فوزان را به عهده دارد.

در سال 2012 دارای گواهینامه مکاترونیک و هوشمند، همکاری با نوشیدنی منابع جدید گوانژو را همکاری می کند.

در سال 2013 دارای تجهیزات پزشکی Lincense، همکاری با شرکت hubei yilu.

در سال 2014 گواهینامه بهداشت حرفه ای SIRA، همکاری با شرکت غذا guagndong zhimeizhai را همکاری می کند.

در سال 2015 دارای مجوز ایمنی کار، با Novartis در شعبه PK همکاری می کند.

در سال 2016 سطح صدور گواهینامه طراحی و دکوراسیون را با مدرسه بهداشتی گوانگژو هماهنگ می کند.

Modular Lab Limited Modular Lab Limited Modular Lab Limited Modular Lab Limited Modular Lab Limited Modular Lab Limited
1 2 3 4 5 6
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

مارک های : مدولار

تعداد کارمندان : 150~2000

فروش سالانه : 2500000-3500000

سال تاسیس : 2009

صادرات کامپیوتر : 60% - 70%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

کیفیت خوب مبلمان آزمایشگاه مدرسه برای فروش کیفیت خوب مبلمان آزمایشگاه مدرسه برای فروش کیفیت خوب مبلمان آزمایشگاه مدرسه برای فروش کیفیت خوب مبلمان آزمایشگاه مدرسه برای فروش