چین مبلمان آزمایشگاهی مدرسه سازنده

تجهیزات آزمایشگاهی پیمان لیمینگت ، با مسئولیت محدود

سیاست حفظ حریم خصوصی

خط مشی رازداری مشتری

حریم خصوصی شما برای یادآوری ها بسیار مهم است.بنابراین ، ما این سیاست حفظ حریم خصوصی را ارائه داده ایم ، که نحوه جمع آوری ، استفاده ، افشای ، انتقال و ذخیره اطلاعات شما را توضیح می دهد.لطفا سیاست حفظ حریم خصوصی ما را با دقت بخوانید ، و اگر سوالی دارید لطفا با ما در میان بگذارید.

 

جمع آوری و استفاده از اطلاعات شخصی:
اطلاعات شخصی داده هایی است که می تواند برای شناسایی یا تماس منحصر به فرد با یکدیگر استفاده شود.

هنگامی که با یادآوری تماس می گیرید ، ممکن است از شما خواسته شود اطلاعات شخصی خود را ارائه دهید.لیمینگ و شرکت های تابعه می توانند این اطلاعات شخصی را با یکدیگر به اشتراک بگذارند و مطابق با این سیاست حفظ حریم خصوصی از این اطلاعات استفاده کنند.لیمینگ و شرکت های وابسته ممکن است این اطلاعات را با سایر اطلاعات برای ارائه و بهبود محصولات ، خدمات ، محتوا و تبلیغات ما ترکیب کنند.

موارد زیر نمونه هایی از انواع اطلاعات شخصی است که ممکن است لیمینگ جمع آوری کند و نحوه استفاده ما از آنها.

 

چه نوع اطلاعات شخصی را جمع آوری می کنیم:
هنگامی که شما تجارت فروشگاه تلفن همراه را انجام می دهید ، ما اطلاعات مختلفی از جمله نام شما ، آدرس پستی ، شماره تلفن ، آدرس ایمیل ، اطلاعات تماس و تنظیمات برگزیده را جمع آوری می کنیم.

هنگامی که از تلفن همراه خود برای مشاهده محصولات و به اشتراک گذاشتن محتوا با خانواده و دوستان خود استفاده می کنید ، Leiming اطلاعاتی را که در رابطه با افراد فوق الذکر ارائه می کنید مانند نام ، آدرس پستی ، آدرس ایمیل و شماره تلفن جمع آوری می کند.

 

نحوه استفاده ما از اطلاعات شخصی شما:
اطلاعات شخصی جمع آوری شده ما را قادر می سازد تا در مورد آخرین نسخه های محصول ، به روزرسانی های نرم افزار و اعلان های رویداد فروشگاه موبایل ، سریعاً شما را مطلع کنیم.این اطلاعات همچنین به ما در بهبود خدمات ، محتوا و تبلیغات کمک می کند.اگر نمی خواهید در لیست ارسال ما قرار بگیرد ، می توانید با به روزرسانی تنظیمات خود در هر زمان انصراف دهید.

ما همچنین از اطلاعات شخصی برای کمک به توسعه ، ارائه و بهبود محصولات ، خدمات ، محتوا و تبلیغات خود استفاده می کنیم.

ما هر از گاهی از اطلاعات شخصی شما برای ارسال اعلان های مهم مانند ارتباطات مربوط به خریدها و تغییر در شرایط ، قوانین و خط مشی های خود استفاده خواهیم کرد.از آنجا که این اطلاعات برای تعامل بین شما و فروشگاه تلفن همراه ضروری است ، نمی توانید از دریافت چنین ارتباطاتی صرف نظر کنید.

ما همچنین از اطلاعات شخصی برای اهداف داخلی مانند حسابرسی ، تجزیه و تحلیل داده ها و تحقیقات برای بهبود محصولات ، خدمات و ارتباط با مشتریان از طریق تلفن های همراه استفاده خواهیم کرد.

اگر در مسابقات قرعه کشی ، مسابقات یا فعالیت های تبلیغاتی مشابه شرکت کنید ، ما از اطلاعاتی که برای مدیریت این فعالیت ها ارائه می دهید استفاده خواهیم کرد.

 

جمع آوری و استفاده از اطلاعات غیر شخصی:
ما همچنین اطلاعات غیر شخصی را جمع آوری می کنیم ، یعنی داده هایی که مستقیماً با افراد خاصی مرتبط نیستند.ما می توانیم اطلاعات غیر شخصی را برای هر هدفی جمع آوری ، استفاده ، انتقال و افشا کنیم.در زیر نمونه هایی از اطلاعات غیر شخصی است که ممکن است جمع آوری کنیم و نحوه استفاده از آن اطلاعات.

ما اطلاعاتی از قبیل شغل ، زبان ، کد پستی ، کد منطقه ، کد شناسایی منحصر به فرد دستگاه ، مکان و منطقه ای را که محصولات در تلفن های همراه مشاهده می شوند ، جمع آوری خواهیم کرد تا بتوانیم رفتار مشتری را بهتر بشناسیم و محصولات ، خدمات و تبلیغات خود را بهبود ببخشیم.

ما همچنین اطلاعات مربوط به مشتریان را در وب سایت خود و همچنین اطلاعات به دست آمده از سایر محصولات و خدمات خود را جمع آوری خواهیم کرد.ما این اطلاعات را جمع آوری می کنیم تا به ما کمک کند اطلاعات مفیدتری در اختیار مشتریان قرار دهیم و بفهمیم کدام قسمت از وب سایت ، محصولات و خدمات ما بیشتر مورد پسند مشتریان قرار گرفته است.برای اهداف این سیاست حفظ حریم خصوصی ، داده های جمع شده اطلاعات غیر شخصی در نظر گرفته می شوند.

اگر ما اطلاعات غیر شخصی را با اطلاعات شخصی ترکیب کنیم ، با حفظ این ترکیب ، این اطلاعات به عنوان اطلاعات شخصی تلقی می شود.

 

دیگر:
طبق قوانین ، رویه های قانونی ، دادرسی و / یا الزامات آژانس های عمومی و ادارات دولتی ، ممکن است لازم باشد که Leiming اطلاعات شخصی شما را فاش کند.اگر اعتقاد داریم که افشای آن برای امنیت ملی ، اجرای قانون یا سایر موارد مهم عمومی ضروری یا مناسب است ، ممکن است اطلاعاتی درباره شما افشا کنیم.

اگر تشخیص دهیم که افشای اطلاعات برای تأمین ضوابط و شرایط ما یا محافظت از عملیات یا کاربران ما کاملاً ضروری است ، ممکن است اطلاعات مربوط به شما را افشا کنیم.علاوه بر این ، هنگام سازماندهی مجدد ، ادغام یا فروش ، می توانیم کلیه اطلاعات شخصی جمع آوری شده را به اشخاص ثالث مربوطه منتقل کنیم.

 

محافظت از اطلاعات شخصی:
لیمینگ اقدامات پیشگیرانه مختلفی از جمله اقدامات اداری ، فنی و عملی را برای محافظت از اطلاعات شخصی شما در برابر از دست دادن ، سوisa استفاده و سو abuse استفاده و همچنین دسترسی ، افشای ، تغییر یا تخریب غیر مجاز انجام می دهد.

 

یکپارچگی و حفظ اطلاعات شخصی:

لیمینگ باعث می شود شما به راحتی مطمئن شوید که اطلاعات شخصی شما دقیق ، کامل و به روز است.ما اطلاعات شخصی شما را تا زمانی که لازم باشد برای دستیابی به هدفی که در این سیاست حفظ حریم خصوصی لازم است ، حفظ خواهیم کرد ، مگر اینکه قانون ایجاب کند یا اجازه داده باشد که چنین اطلاعاتی برای مدت زمان طولانی تری حفظ شود.

 

کودک:
اگر بدانیم که شخص دیگر کودک زیر 13 سال است ، اطلاعات شخصی مربوط به آن شخص را جمع آوری نمی کنیم.اگر مشخص شود که ما اطلاعات شخصی کودکان زیر 13 سال را جمع آوری کرده ایم ، در اسرع وقت اقدام به حذف این اطلاعات خواهیم کرد.

 

وب سایت ها و خدمات شخص ثالث:
وب سایت ها ، محصولات و خدمات Leiming ممکن است حاوی پیوندهایی به وب سایت ها ، محصولات و خدمات شخص ثالث باشد.محصولات و خدمات ما همچنین ممکن است از محصولات یا خدمات اشخاص ثالث استفاده یا ارائه دهند.اطلاعات جمع آوری شده توسط اشخاص ثالث که ممکن است شامل داده های مکان یا اطلاعات تماس باشد ، منوط به رعایت حریم خصوصی شخص ثالث است.امیدواریم که بتوانید اقدامات حریم خصوصی این اشخاص ثالث را درک کنید.

 

تعهد شرکت به حریم خصوصی شما:
به منظور اطمینان از امنیت اطلاعات شخصی شما ، ما تمام کارمندان Leiming را از حریم خصوصی و دستورالعمل های امنیتی شرکت مطلع خواهیم کرد و اقدامات محافظت از حریم خصوصی شرکت را به شدت اجرا خواهیم کرد.

 

سوال خصوصی:
اگر در مورد سیاست حفظ حریم خصوصی یا پردازش داده های Leiming س questionsال یا نگرانی دارید ، لطفا با ما تماس بگیرید.

لی مینگ می تواند در هر زمان سیاست حفظ حریم خصوصی خود را به روز کند.اگر در سیاست حفظ حریم خصوصی تغییرات اساسی ایجاد کنیم ، اطلاعیه و سیاست حفظ حریم خصوصی به روز شده را در وب سایت شرکت ارسال خواهیم کرد.